Світильник вмонтований PARKER-12 12W білий
Світильник вмонтований PARKER-12 12W білий
810.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник вбудований PARKER-12 12W білий, Точкові LED, 016-071-0012-010
| Робоча напруга | 170-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 148мм х 38мм |
| Потужність | 12W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1000 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Врізний отвір | 130 мм |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.