Світильник вмонтований PARKER-5 5W чорний
Світильник вмонтований PARKER-5 5W чорний
411.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник вбудований PARKER-5 5W чорний, Точкові LED, 016-071-0005-020
| Робоча напруга | 170-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 82мм х 40мм |
| Потужність | 5W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 350 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Врізний отвір | Ø68 mm |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.