Світильник вмонтований “SILVIA” 1W 4200K білий
Світильник вмонтований “SILVIA” 1W 4200K білий
255.00 грн
Немає в наявності
Точкові LED, horoz, horoz electric
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 41мм х 35мм |
| Потужність | 1w |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Світловий потік (лм) | 70 lm |
| Колірна температура, К | 4200К, |
| Кут розсіювання | 20° |
| Аналог лампи розжарювання | 8W |
| Врізний отвір | 32мм |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.