Світильник вмонтований “SONIA-5” 5W 6400K білий
Світильник вмонтований “SONIA-5” 5W 6400K білий
58.00 грн
Немає в наявності
Точкові LED, світлодіодні Світильники, Horoz Led, Світильник хороз, Світильник вбудований “SONIA-5” 5W 6400K білий 016-035-0005-020
| Робоча напруга | 100-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 90 мм * 45 мм |
| Потужність | 5 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 350 lm |
| Колірна температура, К | 6400 К |
| Кут розсіювання | 70° |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Врізний отвір | 72 мм |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.