Світильник вологозахищений LED 18W 6400K “NEHIR-18”
Світильник вологозахищений LED 18W 6400K “NEHIR-18”
352.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники вологозахищені LED, світлодіодні Світильники, Світильники линейние, Horoz Led, LED Світильник вологозахищений 18W 6400K “NEHIR-18” 059-003-0018-010, пилевлвгозащищенный
| Робоча напруга | 170 -265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 652 мм * 79 мм * 34 мм |
| Потужність | 18 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1440 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 144 W |
| Додатково | Кріплення у комплекті |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.