Світильник вологозахищений LED 36W 4200K “NEHIR-36”
Світильник вологозахищений LED 36W 4200K “NEHIR-36”
554.00 грн
Наявність: Є в наявності
світильники вологозахищені led, світлодіодні світильники, світильник лінійний
| Робоча напруга | 170 -265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 1262 мм * 79 мм * 34 мм |
| Потужність | 36 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 2880 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Додатково | Кріплення у комплекті |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.