Світильник вологозахищений LED 36W 6400K “OKYANUS-36”
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-059-005-0036-010 Категорія:
Світильники світлодіодні, пиловологозахищений ЛПП, Пиловологозахисні LED світильники, Пиловологозахисні світильники IP65, Пиловологозахисні світильники світлодіодні, Пиловологозахисні світлодіодні світильники IP 65, Lumen Пиловологозахисні світильники, світильник вологозахищений, Світильники вологозахищені, Світильник вологозахищений 36W LED 6400K “OKYANUS-36” 059-005-0036-010
Робоча напруга
170 -265 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
632 мм * 118 мм * 56 мм
Потужність
36 W
Ступінь захисту IP
IP 65
Матеріал корпусу
Пластик
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
2880 lm
Колірна температура, К
6400K
Кут розсіювання
120°
Аналог лампи розжарювання
288 W
Додатково
Кріплення у комплекті
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник  вологозахищений LED 36W 6400K "OKYANUS-36"Світильник вологозахищений LED 36W 6400K “OKYANUS-36”