Світильник вологозахищений LED 36W 6400K “OKYANUS-36”
Світильник вологозахищений LED 36W 6400K “OKYANUS-36”
838.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники світлодіодні, пиловологозахищений ЛПП, Пиловологозахисні LED світильники, Пиловологозахисні світильники IP65, Пиловологозахисні світильники світлодіодні, Пиловологозахисні світлодіодні світильники IP 65, Lumen Пиловологозахисні світильники, світильник вологозахищений, Світильники вологозахищені, Світильник вологозахищений 36W LED 6400K “OKYANUS-36” 059-005-0036-010
| Робоча напруга | 170 -265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 632 мм * 118 мм * 56 мм |
| Потужність | 36 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 2880 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Додатково | Кріплення у комплекті |


Відгуки
Відгуків немає, поки що.