Світильник вологозахищений LED 45W 4200K “NEHIR-45”
Світильник вологозахищений LED 45W 4200K “NEHIR-45”
729.00 грн
Наявність: Є в наявності
світильники вологозахищені led, світлодіодні світильники, світильник лінійний
| Робоча напруга | 170 -265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 1562 мм * 79 мм * 34 мм |
| Потужність | 45 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 3600 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 360 W |
| Додатково | Кріплення у комплекті |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.