Світильник врізний BACKLIGHT – виробник Horoz Electric.Використовується для установки в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, скалдських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу – метал, плафон – пластиковий.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ СВІТЛОДІОДНОЇ ПАНЕЛІ BACKLIGHT 056-009-0040:економічність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИпанель – 12шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка – 1шт.ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати світлодіодну панель?Врізні світлодіодні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, колір та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Світильник врізний 600×600 SMD LED “BACKLIGHT” 40 W 6400K
742.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник врізний 600×600 SMD LED “BACKLIGHT” 40 W 6400 K, BACKLIGHT, Панелі LED (Врізні, Накладні, 600*600 )
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм х 595 мм х 35 мм |
| Потужність | 40 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 3600m |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |










Відгуки
Відгуків немає, поки що.