Світильник врізний ALEXA-12 3CCT (білий)
Світильник врізний ALEXA-12 3CCT (білий)
254.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 160-265V |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм * 32 мм |
| Потужність | 12 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік (лм) | 900 lm |
| Колірна температура, К | 7000К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Врізний отвір | 95 мм |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.