Світильник врізний “ALEXA-20” 20W 4200K (білий)
Світильник врізний “ALEXA-20” 20W 4200K (білий)
284.00 грн
Наявність: Є в наявності
Точкові LED
| Робоча напруга | 160-265V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 145 мм * 32 мм |
| Потужність | 20 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік (лм) | 1500 lm |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Врізний отвір | 115 мм |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.