Світильник врізний ALEXA-8 3CCT 8W (чорний)
Світильник врізний ALEXA-8 3CCT 8W (чорний)
199.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 160-265V |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 98 мм * 32 мм |
| Потужність | 8 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік (лм) | 600 Lm |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач |
| Кут розсіювання | 120° |
| Врізний отвір | 75 мм |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.