Світильник врізний ALEXIS-24 3CCT (білий)
Світильник врізний ALEXIS-24 3CCT (білий)
288.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 160-265V |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø220 mm |
| Потужність | 24 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік (лм) | 2270 lm |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач |
| Кут розсіювання | 120° |
| Врізний отвір | 200 mm |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.