Світильник врізний ALEXIS/SQ-12 3CCT (білий)
Світильник врізний ALEXIS/SQ-12 3CCT (білий)
145.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 160-265V |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 152 mmx152 mm |
| Потужність | 12 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік (лм) | 1050 lm |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач |
| Кут розсіювання | 120° |
| Врізний отвір | 110×110 mm |
| Колірна температура | 4200К |
| Колір світіння | Білий |
| Тип світильника | Врезной |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.