Світильник врізний “HARLEY-20” (з регульованим кріплення) 20W 3000K-6500K білий
Світильник врізний “HARLEY-20” (з регульованим кріплення) 20W 3000K-6500K білий
566.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 165-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 225мм х 40мм |
| Потужність | 20 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 15.000 Hrs |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 2078 lm |
| Колірна температура, К | 3000К-6500К |
| Кут розсіювання | 52° |
| Врізний отвір | (регулируетса) 55-200 mm |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.