Світильник врізний поворотни “MAYA-7” 7W 6400K білий
Світильник врізний поворотни “MAYA-7” 7W 6400K білий
110.00 грн
Наявність: Є в наявності
Точкові LED, Стандартна Лампа Світлодіодна (А-60) 10-18W, світлодіодне освітлення, Хороз Україна, Хороз електрик, Хороз, horoz electric, лампа світлодіодна
| Робоча напруга | 100 – 240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 91мм * 91мм |
| Потужність | 7 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 520 lm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 52° |
| Аналог лампи розжарювання | 56 W |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.