Світильник врізний поворотни “NORA PRO-5” 5W 3000K, 4500K, 6000K чорний
Світильник врізний поворотни “NORA PRO-5” 5W 3000K, 4500K, 6000K чорний
149.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 170-260V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø87×45 mm |
| Потужність | 5 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | платик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 450 lm |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Кут розсіювання | 52° |
| Врізний отвір | Ø68 mm |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.