Світильник врізний SLIM/Sq-15 – виробник Horoz Electric.Використовується для установки в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, скалдських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу – метал, плафон – пластиковий.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ СВІТЛОДІОДНОЇ ПАНЕЛІ SLIM/Sq-15:економічність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка – 1шт.ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати світлодіодну панель?Врізні світлодіодні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, колір та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Світильник врізний “SLIM/Sq-15” 15W 6400K
229.00 грн
Наявність: Є в наявності
Панелі LED ( Врізні, Накладні, 600*600 ), Horoz electric led, horoz, horoz electric
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 195 мм * 195 мм * 25 мм |
| Потужність | 15 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 50 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 900 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Врізний отвір | 170 мм |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.