Світильник врізний “SLIM/Sq-9” 9W 6400K
Світильник врізний “SLIM/Sq-9” 9W 6400K
173.00 грн
Наявність: Є в наявності
Панелі LED ( Врізні, Накладні, 600*600 ), Horoz electric led, horoz, horoz electric, офісний світильник, панель під армстронг, світлодіодна панель, панель лід, led панель, панель 600х600
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 150 мм * 150 мм * 25 мм |
| Потужність | 9 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 50 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 540 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 72 W |
| Врізний отвір | 135 мм |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.