Світильник врізний “STELLA-30” (з регульованим кріплення) 30W 6400K білий
Світильник врізний “STELLA-30” (з регульованим кріплення) 30W 6400K білий
455.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник врізний “STELLA-30” (з регулюваним кріпленням) 30 W 6400 K білий, Точкові LED, 016-052-0030-010
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø223×19 mm |
| Потужність | 30 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 2850 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Врізний отвір | Ø55-Ø200 mm (регулируетса) |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.