Світильник врізний “VIOLET-36” 36W 6400K білий
Світильник врізний “VIOLET-36” 36W 6400K білий
268.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 85-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 210мм х 33мм |
| Потужність | 36 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 2880 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Врізний отвір | 190 мм |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.