Світильник врізний “VIOLET-9” 9W 6400K білий
Світильник врізний “VIOLET-9” 9W 6400K білий
91.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 85-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 86мм х 30мм |
| Потужність | 9 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 720 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Врізний отвір | 70 мм |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.