Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED GRAND-50
Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED GRAND-50
1,410.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник вуличний консольний на сонячній батареї з датчиком руху LED “GRAND-50”, Вуличні консольні
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Потужність | 50 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 50 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 826 lm |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Світловий потік | 826 |
| Колірна температура | 6400К |
| батарея | 1 x 3.2V 5Ah Lithium Iron Phosphate |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.