Світильник вуличний LED FLORIDA-100 6400K
Світильник вуличний LED FLORIDA-100 6400K
1,701.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Сірий |
| Розміри (ДхШхВ) | 483мм x 186мм x 84мм,ø60mm(труба) |
| Потужність | 100 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 40.000 Hrs |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 11700 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120 ° |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.