Світильник вуличний LED FLORIDA-100 6400K
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Сірий |
| Розміри (ДхШхВ) | 483мм x 186мм x 84мм,ø60mm(труба) |
| Потужність | 100 W |