Світильник вуличний LED ” VEGAS-200″ 200 W 6400K
Світильник вуличний LED ” VEGAS-200″ 200 W 6400K
2,268.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 654мм x 213мм x 24мм,ø50-55mm(труба) |
| Потужність | 200 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 20.000 Hrs |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 23550 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120 ° |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.