Врізний арт світильник 600*600 SMD LED “CAPELLA-48” 48 W 4200K панель біла
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-056-012-0048-030 Категорія:
Робоча напруга
175-265 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
595 мм х 595 мм х 35 мм
Потужність
48 W
Ступінь захисту IP
IP 20
Матеріал корпусу
метал, пластик
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
20 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
3800 Lm
Колірна температура, К
4200K
Кут розсіювання
120°
Аналог лампи розжарювання
384 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Врізний арт світильник  600*600 SMD LED "CAPELLA-48"  48 W  4200K панель білаВрізний арт світильник 600*600 SMD LED “CAPELLA-48” 48 W 4200K панель біла