Адаптер DC 24V 200W “VEGA-200/24”
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-082-003-0200-010 Категорія:
Робоча напруга
176-264V/50-60Hz
Розміри (ДхШхВ)
46мм х 35мм х 188мм
Ступінь захисту IP
IP 20
Матеріал корпусу
Алюміній
Гарантійний термін
2 роки
Вихідна напруга
DC 24V
Вихідна потужність
200 W
Вихідний струм
8.3А
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Адаптер DC 24V 200W "VEGA-200/24"Адаптер DC 24V 200W “VEGA-200/24”