Лампа світлодіодна “CRYSTAL-20” 20W 6400K E27
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-001-016-1020-010 Категорія:
Робоча напруга
175-250V/50-60Hz
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Розміри (ДхШхВ)
80мм х 95мм
Потужність
20 W
Матеріал корпусу
Пластик
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
25 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
2050 lm
Колірна температура, К
6400K
Кут розсіювання
200°
Тип цоколя
Е 27
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Лампа світлодіодна "CRYSTAL-20" 20W 6400K E27Лампа світлодіодна “CRYSTAL-20” 20W 6400K E27