Підсвітка дзеркал-картин LED “KANARIA-12” 12W 4200K
Підсвітка дзеркал-картин LED “KANARIA-12” 12W 4200K
999.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100 – 250 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 555 мм * 120 мм * 120 мм |
| Потужність | 12 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 850 Lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Додатково | з кнопкою |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.