Прожектор світлодіодний “FELIS-300” 300W 6400K
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-068-026-0300-010 Категорія:
Робоча напруга
100V – 265V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Чорний
Розміри (ДхШхВ)
A 420 мм *B 340 мм *C 44 мм
Потужність
300 W
Ступінь захисту IP
IP 65
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
36000 Lm
Колірна температура, К
6400K
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Прожектор світлодіодний "FELIS-300" 300W 6400KПрожектор світлодіодний “FELIS-300” 300W 6400K