Прожектор світлодіодний “OSELO-100” 100W 6400K
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100V – 265V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Сірий |
| Розміри (ДхШхВ) | A 240 мм *B 210 мм *C 38 мм |
| Потужність | 100 W |