Прожектор світлодіодний “OSELO-100” 100W 6400K
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-068-025-0100-020 Категорія:
Робоча напруга
100V – 265V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Сірий
Розміри (ДхШхВ)
A 240 мм *B 210 мм *C 38 мм
Потужність
100 W
Ступінь захисту IP
IP 65
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
25 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
10000 Lm
Колірна температура, К
6400K
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Прожектор світлодіодний "OSELO-100" 100W 6400KПрожектор світлодіодний “OSELO-100” 100W 6400K