Світильник садово-парк. LED
- потужність 6W
- колір 4200K 540Lm
- напруга: 85-265V
- захист: IP65
- розмір: 80*171
- тип: настінний
- колір корпусу: чорний
924.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник світлодіодний фасадний SMD LED “PROTON/S-6” 6W настінний, PROTON/S-4, Фасадні світильники
Світильник садово-парк. LED
| Робоча напруга | 85-265V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 80 мм *171 мм |
| Потужність | 6 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 540 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додатково | Світить у дві сторони |
| Світловий потік | 540 |
| Колірна температура | 4200К |
Світлодіодний світильник фасадний PROTON/S-6Наявність: Є в наявності


Відгуки
Відгуків немає, поки що.