Світлодіодний світильник вуличний ORLANDO-150 4200К
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-074-005-0150-010 Категорія:
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Спрощена система кріплення під кронштейн діаметром 40мм. Широкий діапазон робочого струму від 85V до 265V дозволяє уникнути відключення вуличного освітлення при сильних перепадах струму в мережі.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ ORLANDO-150
потужність загальної системи SMD LED: 150Вт
аналог лампи розжарювання: 1200Вт
тип джерела світла: SMD LED
температура світла: 4200K
загальний світловий потік: 15061Лм
діапазон робочої напруги: 85-265V/50-60Hz
матеріал корпусу: алюміній + пластик
ступінь захисту: IP65
оптимальна висота встановлення: 4м
діаметр кріплення: 40мм
Характеристики
Висота установки: 4m
Тип світлодіодів: SMD LED
Кут розсіювання: 120°
Колір чорний
Потужність: 150W
Світловий потік: 15061Lm
Температура світла: 4200K
Аналог ЛОН: 800W
Індекс кольору (Ra): >Ra80
Матеріал корпусу: Алюміній+пластик
Діаметр отвору: 40mm
Ступінь захисту, IP: IP65
Розміри (ДхШхВ): 690мм*250мм*55мм
EEI: A to A++
Гарантійний термін: 2 роки
Робоча напруга
85 – 265 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Чорний
Розміри (ДхШхВ)
690 мм * 250 мм * 75мм, ø 60mm (труба)
Потужність
150 W
Ступінь захисту IP
IP 65
Матеріал корпусу
Метал
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
Тип світлодіодів
Світловий потік (лм)
15061 Lm
Колірна температура, К
Кут розсіювання
120 °
Аналог лампи розжарювання
1200 W