Світильник садово-парк. LED
- потужність: 7W
- колір 4200K 442Lm
- напруга: 85-265V
- захист: IP65
- итп: настінний
- колір корпусу: чорний
1,077.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник садово-парк. LED
| Робоча напруга | 85-265V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 119мм х 80мм х 53мм |
| Потужність | 7 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 ч |
| Світловий потік (лм) | 442 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додатково | світлоит в три стороны |
| Світловий потік | 442 |
| Колірна температура | 4200К |
Світлодіодний світильник фасадний TWIST-7Наявність: Є в наявності




Відгуки
Відгуків немає, поки що.