Характеристики
Розміри: 3 / 120 / 7 см.
Лампи: 1шт x 36Вт (LED). 2269лм. 6400K.
Плафон: Пластик / Білий.
Основа: Пластик / Білий.
Ступінь захисту: IP20.
Лампа в комплекті: LED-модуль.
Живлення: від мережі 220в.
Країна реєстрації бренду: Туреччина.
Світлодіодний світильник Horoz TETRA-36 36W 6400K
178.00 грн
Наявність: Є в наявності
точкові led
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм * 70 мм * 27 мм |
| Потужність | 40 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Світловий потік (лм) | 2269 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Додатково | Кріплення у комплекті |


Відгуки
Відгуків немає, поки що.