ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Бренд: HOROZ ELECTRIC
Потужність: 3 W
Аналог лампи розжарювання: 24 W
Робоча напруга: 220-240V
Світловий потік: 260 lm
Колірна температура: 4200К
Кут розсіювання: 30°
Ступінь захисту: IP 20
Матеріал корпусу: метал
Колір: матовий хром
Врізний отвір: 33 мм
Термін експлуатації: 30 000 год.
Розміри (ДхШхВ): 40 мм * 25 мм
Тип світлодіодів: POWER LED
Гарантійний термін: 2 роки
Кількість в упаковці: 1 шт.
Країна виробник: Китай
Світлодіодний світильник MIRANDA 3W 4200K
220.00 грн
Точкові LED
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Хром |
| Розміри (ДхШхВ) | 40 мм * 25 мм |
| Потужність | 3 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Світловий потік (лм) | 260 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 30° |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Врізний отвір | 33 мм |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.