Світлодіодний світильник садово-парковий MARVEL-10 чорний
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-076-052-0010-010 Категорія:
Світильник фасадний LED “MARVEL-10” 10 W настінний (076-052-0010-010), MARVEL-10, Фасадні світильники
Світильник садово-парк. LED
  • потужність: 10W
  • колір: 4200K 517Lm
  • напруга:85-265V
  • захист: IP65
  • тип: настінний
  • колір корпусу: чорний
Робоча напруга
85-265V / 50-60Hz
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Чорний
Розміри (ДхШхВ)
200мм * 100мм * 93мм
Потужність
10 W