Світильник грунтовий LED “OZMO” на сонячній батареї
Світильник грунтовий LED “OZMO” на сонячній батареї
896.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 333мм * 110мм * 104мм |
| Потужність | 3W |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Термін служби | 100.000 ч |
| Тип світлодіодів | LED |
| Світловий потік (лм) | 200 lm |
| Колірна температура, К | 4000K |
| Додатково | Акумулятор потужністю 3.7w 1200 |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.