Світильник лінійний LED 54W “TETRA/SQ-54” 6400К
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-052-005-0120-020 Категорія:
Робоча напруга
220-240V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
1200 мм * 69,5 мм * 27 мм
Потужність
54 W
Ступінь захисту IP
IP 20
Матеріал корпусу
Пластик
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
25 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
3780 lm
Колірна температура, К
6400K
Кут розсіювання
120°
Аналог лампи розжарювання
432 W
Додатково
Кріплення у комплекті
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник лінійний LED 54W  "TETRA/SQ-54" 6400КСвітильник лінійний LED 54W “TETRA/SQ-54” 6400К