Світильник накладний Horoz Electric CAROLINE-18 18W 6400К
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-016-025-0018-012 Категорія:
Панелі LED ( Врізні, Накладні, 600*600 ), Horoz electric led, horoz, horoz electric
Світлодіодний світильник CAROLINE-18 18W 6000К
Бренд: HOROZ ELECTRIC
Тип: Накладний
Корпус: Алюміній
Розміри(ДхШхВ): 210мм x 210мм x 28мм
Колір: Білий
Напруга: 100-265V/50-60Hz
Потужність: 18W
Світловий потік: 1300 lm
Колірність: 6000K
Ступінь захисту: IP20
Кут розсіюв.: 120°
Ресурс роботи: 30.000 Hrs
Тип світлодіода: SMD LED
Гарантійний термін: 2 роки
Кількість в упаковці: 1 шт.
Країна виробник: Китай
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
225 мм * 40 мм
Потужність
18 W
Світловий потік (лм)
1300 lm
Колірна температура, К
6000k
Кут розсіювання
120°
Аналог лампи розжарювання
144 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник накладний Horoz Electric CAROLINE-18 18W 6400КСвітильник накладний Horoz Electric CAROLINE-18 18W 6400К