Характеристики
Корпус: Пластик
Розсіювач: Пластик
Колір: Сірий
Розміри(ДхШхВ): 327мм x Ø90мм x Ø152мм
Напруга: 250V/50-60Hz
Потужність: max. 40W (ESL)
Цоколь: E 27
Ступінь захисту: IP44
Країна виробник: Туреччина
270.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники світлодіодні, Ліхтар horoz, Ландшафтні світильники, садово-парковий світильник стовпчик, садовий світильник, садовий ліхтар, Садово парковий фанарь, Horoz electric led, парковий світильник, Грунтові світильники, Horoz, Тротуарні світильники, horoz electric, ліхтар на сонячній батареї, хороз, садово-парковий настінний світильник, Садово парковий низький світильник, підсвічування стіни, підсвічування фасаду, Садово парковий стовп, що світиться, номер будинку, Horoz led, Фасадні світильники, horoz
Характеристики
Корпус: Пластик
Розсіювач: Пластик
Колір: Сірий
Розміри(ДхШхВ): 327мм x Ø90мм x Ø152мм
Напруга: 250V/50-60Hz
Потужність: max. 40W (ESL)
Цоколь: E 27
Ступінь захисту: IP44
Країна виробник: Туреччина
| Робоча напруга | 230 V |
|---|---|
| Бренд | Teb Elektrik |
| Колір | Сірий |
| Розміри (ДхШхВ) | 152mm*327.5mm |
| Потужність | max.40 W (ламп.накала) |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Додатково | стійкий до пошкоджень |
Світильник садово-парковий ORCHID-1 Е27 сірийНаявність: Є в наявності

Відгуки
Відгуків немає, поки що.