Характеристики
Корпус: Пластик
Розсіювач: Пластик
Колір: Сірий
Розміри(ДхШхВ): 542.3мм x Ø89.6мм x Ø151.76мм
Напруга: 250V/50-60Hz
Потужність: max. 40W (ESL)
Цоколь: E 27
Ступінь захисту: IP44
Країна виробник: Туреччина
591.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники світлодіодні, Ландшафтні світильники, садово-парковий світильник стовпчик, садовий світильник, садовий ліхтар, Садово парковий фанарь, Horoz electric led, парковий світильник, Грунтові світильники, Horoz, Тротуарні світильники, horoz electric, ліхтар на сонячній батареї, хороз, садово-парковий настінний світильник, Садово парковий низький світильник, Садово парковий стовп, Horoz led
Характеристики
Корпус: Пластик
Розсіювач: Пластик
Колір: Сірий
Розміри(ДхШхВ): 542.3мм x Ø89.6мм x Ø151.76мм
Напруга: 250V/50-60Hz
Потужність: max. 40W (ESL)
Цоколь: E 27
Ступінь захисту: IP44
Країна виробник: Туреччина
| Робоча напруга | 230 V |
|---|---|
| Бренд | Teb Elektrik |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 151,8mm*542,3mm |
| Потужність | max.40 W (ламп.накала) |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Додатково | стійкий до пошкоджень |
Світильник садово-парковий ORCHID-2 Е27 чорнийНаявність: Є в наявності

Відгуки
Відгуків немає, поки що.