Світильник садово-парковий SAFARI настінний
Світильник садово-парковий SAFARI настінний
1,364.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 201мм * 105 мм * 102мм |
| Потужність | Max. 2x35W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.