Накладний світлодіодний світильник потужністю 24 Вт (це як 220 Вт для лампочки розжарювання). Має нейтральне світло з колірною температурою 5000 К. Кругла форма, матовий пофарбований у білий колір розсіювач . Напруга живлення в межах 175-265 В. Світловий потік – 1920 лм, а світлова віддача – 80 лм/Вт. Кути освітлення до 170°, а індекс передачі кольору ⩾70 . Клас захисту пристрою – IP20, пульт до комплекту поставки не входить.
LED-світильник світлодіодний круглий DL-R107-24-5, 24Вт, 5000К, BIOM (B_24106)
413.70 грн
Накладні Led Світильники
| Тип світлодіодів | SMD |
|---|---|
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Колір плафона | Білий |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Клас захисту | IP20 |
| Габаритний розмір, мм | 330×65 |
| Вид монтажу | Накладні |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Тип розсіювача | Зоряне небо |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Світлова віддача | 80 Lm/W |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Світловий потік | 1920 Lm |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Форма світильника | Круглі |
| Еквівалентна потужність | 216 W |
| Потужність | 24 W |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.