LED-світильник світлодіодний круглий DL-R107-24-5, 24Вт, 5000К, BIOM (B_24106)
Артикул: B_24106 Категорія:
Brand:BIOM
Накладні Led Світильники
Накладний світлодіодний світильник потужністю 24 Вт (це як 220 Вт для лампочки розжарювання). Має нейтральне світло з колірною температурою 5000 К. Кругла форма, матовий пофарбований у білий колір розсіювач . Напруга живлення в межах 175-265 В. Світловий потік – 1920 лм, а світлова віддача – 80 лм/Вт. Кути освітлення до 170°, а індекс передачі кольору ⩾70 . Клас захисту пристрою – IP20, пульт до комплекту поставки не входить.
Тип світлодіодів
SMD
Спосіб включення
Без вимикача
Матеріал плафона
Полікарбонат
Колір плафона
Білий
Габаритний розмір, мм
330×65
Світлова віддача
80 Lm/W
Світловий потік
1920 Lm
Еквівалентна потужність
216 W
Потужність
24 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
LED-світильник світлодіодний круглий DL-R107-24-5, 24Вт, 5000К, BIOM (B_24106)LED-світильник світлодіодний круглий DL-R107-24-5, 24Вт, 5000К, BIOM (B_24106)