Світильник світлодіодний фасадний NEUTRON-14 14W настінний
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-076-091-0014-010 Категорія:
Робоча напруга
85-265V/50-60Hz
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Чорний
Розміри (ДхШхВ)
220мм х 53мм х 95мм
Потужність
14 W
Ступінь захисту IP
IP 65
Матеріал корпусу
Алюміній
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30 000 год.
Тип світлодіодів
POWER LED, SMD LED
Світловий потік (лм)
973 lm
Колірна температура, К
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник світлодіодний фасадний NEUTRON-14 14W настіннийСвітильник світлодіодний фасадний NEUTRON-14 14W настінний