Світильник світлодіодний фасадний NEUTRON-14 14W настінний
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 85-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 220мм х 53мм х 95мм |
| Потужність | 14 W |