Світильник світлодіодний фасадний NEUTRON-5 5W настінний
- Не можна додати таку кількість до кошика — у нас є 1 в наявності, і з них вже 1 у Вашому кошику. Переглянути кошик
Світильник світлодіодний фасадний NEUTRON-5 5W настінний
624.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 85-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 100мм х 48мм х 90мм |
| Потужність | 5 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | POWER LED, SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 309 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.