Світильник трековий ” BREMEN-20 3CCT” 20W білий
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-018-031-1020-010 Категорія:
Трековий світлодіодний світильник (шинний прожектор) ідеальне рішення для освітлення торгових площ.
Робоча напруга
160-250V/50-60Hz
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
156мм х 63мм х 146мм
Потужність
20 W
Ступінь захисту IP
IP20
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30.000
Тип світлодіодів
COB LED
Світловий потік (лм)
1700 lm
Колірна температура, К
3000K, 4500K, 6000K На вибір є перемикач
Кут розсіювання
24°
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник трековий " BREMEN-20 3CCT" 20W  білийСвітильник трековий ” BREMEN-20 3CCT” 20W білий