Світильник трековий лінійний “CENOVA-30” 30W 4200K білий
Світильник трековий лінійний “CENOVA-30” 30W 4200K білий
741.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 160-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 486мм х 34мм х 57мм |
| Потужність | 30 W |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 40 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 3160 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.